Specjalistyczny gabinet weterynaryjny - Łódź

 

Kontakt ze zwierzętami to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu - uspokaja, relaksuje, uczy odpowiedzialności w niezwykle przyjemny sposób. Zwierzęta, które przygarniamy pod swój dach, powinny być zdrowe i zadbane, byśmy nie mieli w związku z nimi większych kłopotów, ale także po to, by nie przysparzać zwierzętom niepotrzebnych cierpień.

 

Wizyty profilaktyczne w lecznicy dla zwierząt

 

Od czasu do czasu każdy właściciel zwierzęcia, każdego gatunku, rasy i wielkości, powinien udać się do weterynarza na wizytę kontrolną. Jeśli potrzebny Ci dobry weterynarz w Łodzi - to u nas znajdziesz najlepszą możliwą opiekę nad zwierzętami.

 

Specjalistyczny gabinet weterynaryjny Pod Żabką

 

Profilaktyczna wizyta jest doskonałą okazją do zadbania o zwierzę, by w przyszłości żyło mu się lepiej. W naszym gabinecie wykonasz:

 

  • szczepienie
  • odrobaczenie
  • usunięcie kamienia nazębnego ultradźwiękami
  • paszport i mikroczip dla swojego zwierzęcia

 

To oczywiście nie jedyne usługi, jakie oferuje weterynarz Łódź Widzew Pod Żabką.

 

Prowadzenie ciąży i porodu

 

Zwierzęta hodowlane oraz domowe, potrzebują specjalistycznej opieki podczas ciąży oraz prawidłowego przeprowadzenia porodu. Dzięki temu, że weterynarz lodz oferuje usługi mobilne - dojeżdżając bezpośrednio do domu - możliwe jest przeprowadzenie spokojnego porodu w jak najmniej stresujących zwierzę warunkach.

 

Nasi weterynarze pracują 7 dni w tygodniu, dodatkowo są dostępni pod telefonem, choćby na okoliczność wypadku wymagającego ratowania życia zwierzęcia lub trudnego porodu. Dla zdrowia zwierzęcia i jego potomstwa bardzo istotne jest, by mieć zaufanego weterynarza, który w krótkim czasie przyjedzie, by odebrać poród, gdyby nie udawało się to zwierzęciu w sposób naturalny i instynktowny.

 

Przychodnia i gabinet weterynaryjny "Pod Żabką"

 

ul. Przybyszewskiego 266A
92 - 313 Łódź

 

Tel. (42) 672-27-43

 

Dni i godziny otwarcia:

 

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 20.00


Sobota: 12.00 - 15.00


Niedziela i święta: 10.00 - 12.00