Specjalista od nagłych wypadków - pogotowie weterynaryjne Łódź

 

Dramatyczne sytuacje, takie jak potrącenia zwierząt czy ich wypadki, często wymagają interwencji chirurgicznej - jest to jedyna możliwość, by uratować życie zwierzęcia. Takimi sytuacjami zajmuje się u nas chirurg weterynarii, wyspecjalizowany w przeprowadzaniu nawet skomplikowanych operacji złamań kończyn czy uszkodzeń narządów wewnętrznych.

 

Diagnostyka zwierząt

 

Oprócz sytuacji nagłych oraz profilaktyki zdrowia zwierząt, zajmujemy się również przeprowadzaniem mniej i bardziej skomplikowanych badań diagnostycznych. Bardzo często zwierzę zaczyna się zachowywać podejrzanie - jest osowiałe, niechętne do zabawy, nieprawidłowo się wypróżnia lub nie ma apetytu. Jest to ewidentny objaw jakiegoś stanu chorobowego, który należy jak najszybciej zdiagnozować. Dzięki profesjonalnym urządzeniom diagnostycznym oraz badaniom laboratoryjnym możliwe jest w krótkim czasie ustalenie, co dolega zwierzęciu i zaordynowanie leczenia.

 

Właściwa dieta dla pupilka

 

Niektóre schorzenia zwierząt wymagają zmiany sposobu żywienia. Za pomocą odpowiedniej diety można też poprawić kondycję sierści, zębów czy kondycję fizyczną zwierzęcia, co jest szczególnie istotne w przypadku zwierząt rasowych i wystawowych. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie dobrać zbilansowaną, odpowiednią dla potrzeb zwierzęcia dietę.

 

Pogotowie weterynaryjne - specjalista od nagłych wypadków

 


Jeśli poszukujesz wyjątkowej opieki dla wyjątkowego zwierzaka - nie mogłeś lepiej trafić!

 

Przychodnia i gabinet weterynaryjny "Pod Żabką"

 

ul. Przybyszewskiego 266A
92 - 313 Łódź

 

Tel. (42) 672-27-43

 

Dni i godziny otwarcia:

 

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 20.00


Sobota: 12.00 - 15.00


Niedziela i święta: 10.00 - 12.00