Ortopeda weterynarz - Łódź

Obawiasz się o zdrowie swojego pupila? Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ nasz weterynarz w Łodzi zajmie się Twoim zwierzakiem, zarówno w gabinecie, jak i podczas wizyty domowej. Co możemy mu zaoferować? Przede wszystkim opiekę wyszkolonej kadry specjalistów, fachową pomoc, empatię, czułość, zaangażowanie oraz pasję. Zwierzętom, które się u nas pojawią jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie z zakresu ortopedii i chirurgii miękkiej! Jeśli Twój pupil tego potrzebuje, zapraszamy do jak najszybszego kontaktu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

 

Weterynarz ortopeda - czym się zajmujemy?

 

Co nas wyróżnia? Choćby to, że nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, a realizowane usługi weterynaryjne wykonywane są z sercem i niezwykłą rzetelnością. Tego chyba właśnie od nas oczekujesz? Zajmujemy się m.in. ortopedią oraz chirurgią miękką, a konkretniej oferujemy Twoim zwierzakom:

 

  • sterylizację.
  • kastrację,
  • usuwanie zmian nowotworowych i przepuklin,
  • zabiegi wykonywane na przewodzie pokarmowym i pęcherzu moczowym,
  • leczenie wszelkich złamań.

 

Żadnego zwierzątka nie pozostawimy w potrzebie. Jednocześnie naszym klientom gwarantujemy możliwość skorzystania z usług profilaktycznych, położniczych, ginekologicznych, dermatologicznych, stomatologicznych, dietetycznych oraz diagnostycznych (diagnostyka laboratoryjna). W razie potrzeby wykonujemy też badania dodatkowe (USG, RTG I EKG) i leczymy choroby wewnętrzne. Nasz weterynarz ortopeda w Łodzi to dla Twojego zwierzaka szansa na dojście do pełnej sprawności i poprawę stanu zdrowia.

 

Ortopeda dla psa Łódź - podejmujemy się wszelkich wyzwań

 

Czym jeszcze może Cię zaskoczyć weterynarz w Łodzi? Przede wszystkim tym, że podejmie się różnych wyzwań. Oferujemy Ci też atrakcyjne ceny za poszczególne usługi weterynaryjne, w tym również ortopedyczne. Weterynarz ortopeda w Łodzi to gwarancja doświadczenia, właściwego podejścia do zwierząt, kompleksowej pomocy i opieki weterynaryjnej dla Twojego pupila! Sprawdź, a na pewno nie będziesz rozczarowany. Nasze pozostałe usługi: laboratorium weterynaryjne, weterynarz dla gryzoni, weterynarz okulista, paszporty i czipowanie psa 

 

Psi ortopeda Łódź - zapraszamy