Laboratorium weterynaryjne Łódź

Diagnostyka laboratoryjna odgrywa bardzo istotną rolę w kontrolowaniu postępów leczenia. W naszej przychodni istnieje możliwość przeprowadzenia szerokich badań, których wyniki pomogą lekarzowi podjąć decyzję w zakresie dalszej terapii.

Laboratorium weterynaryjne - zakres usług

Oferujemy:

 

  • badanie krwi,

  • badanie kału,

  • badanie zeskrobin,

  • szybkie testy diagnostyczne.

 

Współpracujemy z certyfikowanymi laboratoriami działającymi na terenie Polski oraz Niemiec. Zajmujemy się również pobieraniem materiału do badań, jednak w niektórych przypadkach, na przykład do badania kału, materiał dostarcza opiekun zwierzęcia.

Kiedy należy przeprowadzić badania laboratoryjne?

Badania laboratoryjne mogą odgrywać decydującą rolę w całym procesie diagnostycznym. Weterynarz, który dysponuje aktualnymi wynikami zwierzęcia, jest w stanie podjąć decyzję w zakresie rozpoczęcia, kontynuowania lub zaprzestania terapii. Badania laboratoryjne wykonuje się nie tylko w początkowym etapie diagnostyki, lecz również w celach kontrolnych. Decyzję w zakresie ich przeprowadzenia podejmuje lekarz weterynarii. Dla komfortu zwierzęcia ważne jest wykonanie badań w placówce, którą dobrze zna. Pozwala to zredukować stres, który nierzadko towarzyszy pupilom w czasie wizyty u weterynarza.

Badania laboratoryjne dla stałych i nowych pacjentów

Laboratorium weterynaryjne oferuje możliwość przeprowadzenia badań laboratoryjnych pacjentom będącym pod stałą opieką naszych weterynarzy. Przyjmowani są również nowi pacjenci, którzy pozostają pod opieką innych gabinetów bez zaplecza laboratoryjnego. Wyniki dostępne są w najkrótszym możliwym czasie, co znacząco przyspiesza całą procedurę diagnostyczną. Opiekun otrzymuje dokumentację, której interpretacją zajmuje się weterynarz podczas wizyty w gabinecie. Oferujemy szeroki zakres badań, które dopasowujemy do potrzeb zwierzęcia i jego aktualnego stanu zdrowia. 

 

Nasze pozostałe usługi: weterynarz ortopeda,weterynarz dla gryzoniweterynarz okulistapaszporty i czipowanie psa